Powered by Smartsupp

Hakkımızda

Merhabalar, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

                Gizli Kameracım Olarak 7 yıldır hizmet verdiğimiz bu sektörde kamera modelleri, ses kayıt cihazları ve araç takip cihazları modellerinin en yeni modelleriyle sizlere hizmet vermekteyiz. İnternet sitemiz üzerinden satış yaptığımız gibi İstanbul İçerisinde bulunan müşterilerimize Fatih'te bulunan ofisimizden de satış hizmeti vermekteyiz. Araç takip cihazı modellerimizde 2 yıl garanti verdiğimiz gibi kamera ve ses kayıt cihazlarında garanti süremiz 1 yıldır. Satış sonrası hem ürün kurulumlarında Destek verdiğimiz gibi aynı zamanda istediğiniz zaman teknik personelimizden destek alabilirsiniz. Siparişleriniz Tarafımıza ulaştıktan sonra ödemesini yaptığınız ürünün çıkışı aynı gün saat 5 'e kadar Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderilir.(ürünlerde Kargo ücreti Müşterimize Aittir).Garanti kapsamında tarafımıza servis için gönderilen ürünlerde servis süresi 3 ile 10 gün arasında değişmektedir.

                  

                 Araç Takip cihazlarımızda telefon ve Web sitemiz üzerinden adım adım takip yapabilirsiniz ve bu cihazlar ile cihazın bulunduğu ortamı canlı dinleme yapabilirsiniz

                 

                Satışını yaptığımız Wifi Kameraların Uygulamaların güvenlik sistemleri yüksektir. Şifreleme yaparak kameralara sizin dışınızda 2. kişilerin bağlantı sağlamasını kolayca engeleyebileceğiniz modellerdir.Bizimle İletişime geçerek ürünler hakkında detaylı bilgi almak fiyatları öğrenmek için 0536 059 15 66 numaradan iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz.