Hakkımızda

Merhabalar, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

                Firmamız sektörün içerisinde yıllardır hizmet vermektedir. Memnun müşterilerimizden aldığımız güç ile sanal ortamda yeni bir şube açmak istedik. Daha mutlu insanlara ulaşarak, mutluluklarına ortak olmayı amaçlamaktayız.

                Firmamız İstanbul merkezli kurulmuştur. Genel merkezimiz bünyesinde çalışan personellerimiz ile hizmetlerimize kesintisiz olarak devam etmekteyiz. Sektörde uzun bir zamandır bulunduğumuzdan dolayı müşteri portföyümüz oldukça geniştir. Gün içerisinde binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapmak ve sizleri en uygun şekilde karşılayabilmek, taleplerinizi yerine getirebilmek ve sorunsuz alışverişler gerçekleştirmek adına uzman bir ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. 

                Sitemizin yayın hayatına sorunsuz devam edebilmesi için personelimiz tarafından 7/24 hizmet vererek anlık kontrolleri ve geliştirilme çalışmaları kesintisiz devam etmektedir. Grafik ve görsel tasarım alanında uzman  personelimiz ilgili konularda görevlerini sürdürmektedir. Müşteri hizmetleri temsilciliği alanında faaliyet gösteren personelimiz sizlerden gelen soruları yanıtlamak üzere memnuniyetiniz adına çalışmaktadır. Kısa sürede tüm merak ettiklerinize alanında uzman ve gerekli eğitimleri tamamlayan personellerimiz ile cevap vermekteyiz. Depo ve teslimat birimimizde personelimiz siparişlerinizi aynı gün anlaşmalı kargo firmasına teslim edebilmek için yoğun bir çalışma içerisindedirler. 

                Bizleri yakından tanımanız adına personellerimiz ile ilgili bilgiler aktardık. Bizler bakıcı kameraları güvenlik ekipmanları alanlarında hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Boş  zamanlarınızda aldığınız bir keyif olabilir veya mesleğiniz olabilir, bizler sizin için en uygun koşullarda hizmet vermek için buradayız.

                               Sağlam bir alt yapı üzerinde profesyoneller tarafından hazırlanan internet şubemiz, siparişlerinizi kolayca verebilmeniz için tasarlanmıştır. Ayrıca, sizlere her aşamada yardımcı olmak için çalışan müşteri hizmetleri yetkililerimizden kısa sürede destek alabilirsiniz.

                                Siparişlerinizin zamanında hazırlanması adına her gün olağan üstü bir çaba sergileyen depo ve teslimat birimimiz, siparişlerinizi dikkatlice hazırlamaktadır. Gerekli kontrollerin ve çıkış evraklarının hazırlanmasının ardından siparişiniz beklemeye alınır. Hazır olan siparişler günlük olarak depomuza uğrayan kargo firmaları tarafından teslim alınır ve bu aşamadan sonra sorumluluk kargo firmalarındadır.  Kargo firmalarının bizlere verdiği “kargo takip numaraları” ile internet sitemiz üzerinden gerekli takipleri yapabilir, kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

                Sizlere en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunabilmek adına, bankalarınız, kargo firmaları ve ilgili kampanya düzenleyiciler ile sürekli iletişim halindeyiz. 

                Sipariş öncesinde, sipariş aşamasında veya sipariş sonrasında farketmeksizin  ürünlerimiz ile merak ettiklerinize detaylı cevaplar sunmaktayız.

                Kurumsal firma kimliğimiz ve sektör içerisindeki tecrübemiz ile ülkemiz insanının en keyifli anlarını geçirdiği, unutulmaz hikâyelerin oluşmasına katkı sağlamaktan oldukça mutluyuz.  Gerekli güvenlik önlemlerini almanızın ardından, hobileriniz ile uğraşmanız hem beden hem de ruh sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Ürünlerimizin kalitesi ile sağlığınıza katkı sağlamak en önemli değerlerimizdendir. Firmamız bünyesinde sahte, replika, veya kusurlu ürün bulunmamaktadır. Böyle ürünleri hiçbir zaman satmadık, satanlara da destek olmadık. Sizleri tamamen orijinal ürünler ile buluşturuyoruz. Yeni çıkacak olan ürünleri ülkemize ilk getirenlerdeniz ve bu konuda piyasa araştırmalarımızı titizlikle yapıyoruz. Sizlerin talep edebileceği her ürün bizim için önemlidir. Bu konuda merak ettiklerinizi bizlere sormaktan çekinmeyiniz.

                Uzun soluklu bir alışveriş için olması dileğiyle, Saygılarımızla...